Hakkımızda
24 Eyl, 2017 20:45 tarihinde eklendi

Hakkımızda

Demir Eksikliği Hakkımızda

Demireksikligi.com, dünya genelinde kansızlığın yaygın sebebi olarak bilinen ve ileri boyutlarda daha ağır hastalıklara zemin hazırlayabilen demir eksikliği sorununu tüm yönleriyle ele almak, ilgili semptomları taşıyan hastaları önlem almak üzere bilinçlendirmek ve tedavi seçeneklerini sunmak amacıyla projelendirilmiş kaynak sitedir.

Sitemizde yer alan yazı içeriği kısmi olarak akademik kaynak çevirileri, kısmen de uzman röportajlarından kağıda dökülmüş genel geçer bilgilerden ibarettir. Sitemiz üzerinden herhangi bir hasta kabulü, teşhis veya tedavi yapılmadığını hatırlatmak isteriz. Kendimizi tek bir hastalığa odaklanmış (demir eksikliği) bilgi paylaşım sitesi olarak tanımlamaktayız. İlgili hastalığa dayalı sorularınızı, tecrübelerinizi konuların alt kısmındaki yorum bölümünden bizlerle ve okuyucularımızla paylaşabilir, sitemize ve hastalığın bilinçli takibi adına okurlarımıza fayda sağlayabilirsiniz.

Soru ve görüşleriniz için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

mail: bilgi@demireksikligi.com

Site içerisinde tüm yazıların telif hakları demireksikliği.com’a ait olup izinsiz kullananlar hakkında yasal işlem yapılacaktır.